Історія компанії
Головна
НОВИНИ
КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ
НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ
ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
КОМПАНІЯ СЬОГОДНІ
РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ
ПЕРСПЕКТИВНІ ПРОЕКТИ
РАБОТИ ТА ПОСЛУГИ
РІЧНА ЗВІТНІСТЬ ЕМІТЕНТА
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

          У зв'язку з бурхливим розвитком металургійної, хімічної, гірничорудної, машинобудівної, енергетичної галузей промисловості, підприємства яких оснащені засобами контролю та автоматичного регулювання, виникла необхідність створити республіканську організацію, яка б очолила роботи по монтажу, налагодження та комплектації приладів контролю і засобів автоматизації. Таким спосіб 20 березня 1958 року було організовано трест «Променергоавтоматика», який і став джерелом сучасного ПрАТ «Променергоавтоматика».

           ПрАТ «Променергоавтоматика» - це висококваліфікований колектив фахівців, який дотримуючись традицій і накопиченому майже за піввіковий період досвіду, виконує повний цикл вищезазначених робіт і послуг «під ключ», практично, в усіх галузях промисловості, має потужні виробничі бази з виготовлення нестандартного обладнання цільового призначення і товарів народного споживання, сучасне обладнання та техніку.

        Фахівці компанії залишили свій автограф на таких унікальних за складністю об'єктах, як Калуське ВО «Хлорвініл», Одеський припортовий завод, Білоцерківський шинний завод, Маріупольські металургійні комбінати «Азовсталь»   імені Ілліча, комбінат «Запоріжсталь», Черкаське, Рівненське і Сєвєродонецьке ВО «АЗОТ», Дніпродзержинське ВО «АЗОТ», ВАТ«Криворіжсталь», Дніпродзержинський металургійний комбінат, Дніпропетровський завод ім. Петровського, компресорні станції на магістральних газопроводах "Союз", "Дружба", "Уренгой-Ужгород" і багатьох інших об'єктах промисловості. Також виконано великий обсяг робіт на оборонних об'єктах, військово-морському флоті (авіаносці «Москва», «Київ», «Мінськ», крейсер «Адмірал Кузнєцов»), торговельному флоті (нафторудовози «Борис Бутома») та інших.

     ПрАТ «Променергоавтоматика» має відмінну репутацію у замовників і партнерів на Україні і в країнах ближнього зарубіжжя, про що свідчать численні позитивні відгуки про виконані роботи та послуги.

 

© 2015 ПРОМЭНЕРГОАВТОМАТИКА сопровождение сайта - DoSites